Chumecký mlýn

Naše farma

Máme jediný cíl

Nabídnout nejvyšší možnou kvalitu
bio produktů a služeb.

Vše začalo v roce 1991, kdy byl Chumecký mlýn po skončení komunismu vrácen zpět v restituci majetku rodině Wollnerů. Řádění minulého režimu a dlouhé roky bez údržby a péče se samozřejmě na celém objektu značně podepsaly. Antonín Wollner st. se (naštěstí) rozhodl, že Chumci opět vdechne život a začne hospodařit. Pořídil 6 krav herefordek a založil stádo, do kterého krátce na to přibyl ještě jeden rohatý, z jatek zachráněný kousek. Z původních 10,5 hektaru půdy obhospodařujeme v současné době 71 hektarů
a základní stádo se rozrostlo na 30 kusů chovných krav a 1 plemenného býka. 
Na pastvinách uvidíte kromě krav, býka a telátek pobíhat i koně a mini poníky. Společnost nám dělá i hlídací (a vítací) pes Deny.
1607335041655 scaled

Výrobky z našeho chovu

Vzhledem k tomu, že jsme zaměřeni na chov masného skotu, navázali jsme spolupráci s místním uzenářstvím, které se zabývá výrobou a prodejem masných a uzenářských produktů. Všechny výrobky vznikají s láskou k řemeslu.

Zakoupit si zde můžete:

IMG 20200520 222242 scaled

Ubytovaným hostům můžeme uzeniny a maso (třeba na gril) dovést po předchozím objednání.

Služby

Nabízíme tyto služby:

Tým Chumeckého mlýnu

horticulture team 1

Antonín Wollner st.

Sem sed molestie donec nulla vitae nisl tellus tincidunt tincidunt facilisi vel neque mauris arcu potenti faucibus quis.

horticulture team 2

Antonín Wollner ml.

Senectus at nec vulputate arcu id facilisi urna scelerisque elementum, odio integer faucibus tincidunt augue vitae, sed fermentum.

horticulture team 3

Veronika Wollnerová

Massa risus dignissim faucibus viverra non odio nisi quis aliquam quisque nunc, mattis amet risus amet urna semper.